İyi fikir doğru stratejiden doğar.

BİZ KİMİZ?

Platinum Medya; yenilikçi çözümler ve doğru tasarımları gerçekten uygulamak adına Türkiye’de kararlılıkla ilerleyen yegane web tasarım firmalarından bir tanesidir. Kurumsal web sitesi, e-ticaret platformu ve kişisel web sitesi kurma adına yoğunlaşmış olan firmamız aynı zamanda grafik tasarım ve sosyal medya desteği de vermektedir.

Aynı zamanda uygulamalarımız arasında “Proje Bazlı SEO” sistemimizde yer almaktadır. SEO konularına direkt olarak proje olarak yönelen firmamız, bu konuda müşterilerini en üste taşımayı hedeflemektedir.
Gelişen ve büyüyen dijital dünyada firmaların kendisini ve hizmetlerini dijital ortamda en doğru şekilde tanıtması, kurumsal marka imajını web sitesinden anlayabileceğiniz tasarımlar üzerinde AR-GE çalışmaları yürütürken, pazar payınızı yükseltmek ve farklı müşteri kitlelerine ulaşmak içinde aynı şekilde çalışmalar yürütüyoruz.

Firmanızı dijital ortamda gün yüzüne çıkartırken web tasarım ve diğer hizmetler için ayırdığınız bütçeyi yatırım olarak kabul ediyor, bu yatırımın karşılığını alabileceğiniz web siteleri tasarlıyoruz. Orta / Küçük işletme sekmeninde verdiğimiz web tasarım hizmetlerinde yine aynı şekilde kurumsal duruş ve renkleri elden bırakmıyoruz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımı oluşturmak bizim temel görevimiz.

Firmanızın web yatırımını doğru yapmak için en ileri teknolojileri ve tasarım trendlerini yakından takip ederek müşterilerinin web saylarına doğrudan yansıtır. Platinum Medya bünyesinde tasarlanan her web sitesi, mutlaka ve mutlaka mobil uyumlu, SEO altyapısına %100 uygun ve yönetim paneli olmak üzere tasarlanarak müşteriye teslim edilir. Yönetim panelinde kullanıcının ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapılabilir.

Ayrıca Platinum Medya bünyesinde tasarlanan web siteleri direkt olarak 1 yıl boyunca firma garantili olur. Teslim edildikten sonra işlemleri bitmez aksine başlar. Siteler periyodik olarak kontrol edilir, ziyaretçi, site sağlığı ve SEO raporlaması müşteriye sunulur. Müşterilerimizin istek ve görüşlerini tam anlamaya, onların fikirlerini ve projelerini, eserlerini tam anlamıyla gösterebileceğimiz web tasarımların yanında müşterilerimize 7/24 ticket ve e-posta desteği, mesai saatleri içerisinde telefonla destek imkanı sunuyoruz.
Onaylanan ve teslim edilen web sitelerinde belirli limitler dahilinde yazı ve görsel eklemesine herhangi bir destek paketine dahil etmiyoruz. Bu konularda müşterinin üzerine maddi bir sorumluluk yüklemeyi etik bulmuyoruz. Yazı değişimleri ve görsel değişimleri tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Fikirlerinizi ve projelerinizi İnternet ortamında taçlandırmak bizim işimiz.